Czym jest baza kauczukowa Kodi Professional?
Czym jest baza kauczukowa Kodi Professional?

Kauczukowa baza Kodi Professional to specjalny produkt, który nakładany jest jako warstwa podstawowa i zapewnia dobrą przyczepność lakieru do naturalnej płytki paznokcia. Pozwala na wzmocnienie i wyrównanie płytki paznokcia, dzięki niej możesz cieszyć się idealnym manicure przez długi okres czasu.

Użycie bazy do lakieru hybrydowego jest jednym z najważniejszych kroków w procesie tworzenia manicure. Nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość, a nawet zdrowie paznokci zależy od prawidłowego aplikowania bazy.

Z reguły przed pokryciem paznokci bazą potrzebne jest odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia: usunięcie połysku, odtłuszczanie i nałożenie podkładu. Przy użyciu lakierów marki KODI zaleca się stosowanie bezkwasowego podkładu Ultrabond, który tworzy przyczepność między bazą a płytką paznokcia. Nie wymaga on polimeryzacji UV LED, nakłada się go na całą płytkę paznokcia i już 20 sekund po aplikacji, Ultrabond aktywuje swoje właściwości adhezyjne.

Baza pod lakier ma za zadanie chronić paznokcie przed działaniem kolorowego polimeru, czyli przed przedostaniem się pigmentu bezpośrednio na płytkę paznokcia. Jeśli zdarzyło Ci się kiedyś używać lakieru do paznokci bez przeźroczystej bazy, to zapewne wiesz że po usunięciu lakieru paznokcie mają żółty kolor, którego czasami nie jest łatwo się pozbyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl